Vand orice model Bauer, Reebok, CCM, etc. din SUA>Ieftin!!

Totusi moderate, dar aici aveti libertate mai multa in exprimare.
Intra tot ce nu este legat de hochei.
Deonix
Rezerva

Vand orice model Bauer, Reebok, CCM, etc. din SUA>Ieftin!!

Postby Deonix » 08 Oct 2013, 16:32

Aduc la comanda din SUA patine gheata Bauer, Reebok, CCM, Easton, Graf, precum si orice tip de echipament pt. Hockey!

Acum aproape 5 ani am incercat sa-mi iau o pereche de la noi si am vazut ca sunt preturi uneori astronomice cu 50-100% mai scumpe decat in SUA. Asa ca mi-am luat de acolo
Site-ul de unde le iau se numeste: HockeyMonkey.com Ca idee livrarea la ei doar in SUA costa 9$ peste pretul produsului ales* -pt. o singura pereche.

Pretul afisat mai jos include toate taxele de transport/TVA- transport* (doar prin Posta Romana pana la usa voastra).
Avem si optiunea > Pick-up din Bucuresti- gratuit, sau Fan Courier- contra cost.
Plata in avans - ma adresez persoanelor serioase- cunoscatori/pasionati ai sportului pe gheata- avem metode destule pentru a asigura o buna colaborare.

Durata livrare- 2.5-3.5 saptamani! Se poate urgenta (contra cost extra). Vin cu avionul- pot exista intarzieri datorita vremii, sau la procesare in vama din RO, nu sunt frecvente dar exista- eu zic ca se merita asteptarea.
Fara Schimburi- oferte de telefoane/laptop-uri/tablete/pantofi/gaini si bani. Nu am ce schimba!
Aduc si marimi pentru copii!

Gama Bauer Vapor X -2013. Marimile difera- Intrebati-ma/documentati-va. E usor sa alegeti marimea corecta chiar daca nu aveti sa probati. Puteti incerca un model asemanator intr-un magazin din RO, etc. Exista si modele care au marimi Wide *talpa pentru picior lat- intrebati.
Pentru Adulti >
X1.0- 349 LEI
X2.0- 459 LEI
X3.0- 549 LEI
X4.0- 749 LEI
X5.0- 949 LEI - Se pot modela pe picior in cuptor!
X6.0- 1249 LEI - Se pot modela pe picior in cuptor!

Mai exista din Gama Vapor X- 2011/2012- mai veche modele de top la pret redus dar marimile sunt putine>
X30- 499 lei
X40- 589 lei
X50- 799 lei
X60- 949-lei
X70- 1409 lei - Se pot modela pe picior in cuptor!
Pentru alte marci- Reebok, CCM, Easton- Modele de top - Gen Vapor APX2- intrebati!

Pot aduce orice echipament de hockey de pe site!
Ofer seriozitate!

Deonix
Rezerva

Re: Vand orice model Bauer, Reebok, CCM, etc. din SUA>Ieftin

Postby Deonix » 09 Oct 2013, 19:56

Sus cu ele

costy_costyca
Rezerva

Postby costy_costyca » 13 Nov 2013, 19:49

Salut ! ma intereseaza si pe mine la ce bani ajung patinele 20K si rolele Reebok 11K !

klawdyu
Rezerva

Postby klawdyu » 15 Dec 2014, 15:20

Salut, te mai ocupi cu vanzari? Sunt interesat sa cumpar niste patine Bauer, pm cu un nr de telefon te rog, daca te mai ocupi .

Return to “Discutii libere”