Antrenor pentru copii mai mari?

Totusi moderate, dar aici aveti libertate mai multa in exprimare.
Intra tot ce nu este legat de hochei.
Cara
Rezerva

Antrenor pentru copii mai mari?

Postby Cara » 19 Jun 2014, 18:43

Buna ziua.
Băiatul meu cel mare (11 ani) își dorește foarte mult sa învețe sa patineze, insa nu prea reușesc sa găsesc un antrenor. Este cam mare sa înceapă performanța, nu prea se gândește la patinajul artistic ci mai degrabă il atrage hocheiul, si cred ca este si sezonul nepotrivit. Ma puteți ajuta va rog? Locuim in București, patinoarul de la AFI este cel mai aproape si sincera sa fiu as avea timp mai degraba la sfârșitul de săptămana.
Cu mulțumiri anticipate
Cara

HangaPBP
General Manager

Re: Antrenor pentru copii mai mari?

Postby HangaPBP » 20 Jun 2014, 09:15

Pentru initiere in patinaj, se gasesc la Afi o gramada de baieti care patineaza super.
Mergeti la casierie si intrebati, e o taxa mica pt cursuri, nu mai stiu exact cat e.
Pot sa va asigur ca baietii sunt super, ii vad zilnic, se descurca foarte bine cu copii, explica foarte bine :)
Si eu tot de la ei am invatat si inca mai invat :lol:

Cara
Rezerva

Postby Cara » 20 Jun 2014, 09:29

OK, multumesc frumos. Va vine in minte cineva anume? Ieri dimineața am trecut sa intreb si domnisoara de la închirieri nu părea prea interesata, antrenorii erau fie ocupati fie indisponibili, sa revin peste 15 minute, apoi sa mai revin ceva mai târziu, cam acestea au fost răspunsurile. Scuze de insistenta.
Cara

HangaPBP
General Manager

Postby HangaPBP » 23 Jun 2014, 10:06

Daca vreti, vorbesc eu cu baietii de acolo. Sa-mi ziceti cand vreti sa veniti cu baiatul :)

Return to “Discutii libere”