NHL09

Totusi moderate, dar aici aveti libertate mai multa in exprimare.
Intra tot ce nu este legat de hochei.
lazialu
Marc-Andre Fleury

NHL09

Postby lazialu » 21 Jul 2014, 21:34

Salutare, colegi! Am revenit dupa o lunga perioada pe acest forum cu intentia de a gasi un adversar pentru un joc foarte drag mie pe care tocmai mi l-am reinstalat. Mai sunt oamenii pe forumul asta care joaca NHL09 pe PC? Daca da lasati-mi un mesaj sau dati un reply aici.
Bafta!
It's a great day for hockey!

HangaPBP
General Manager

Re: NHL09

Postby HangaPBP » 22 Jul 2014, 09:50

Momentan nu am timp de pc, dar, ma gandeam sa-mi iau play-station ca sa joc NHL.
S-a jucat cineva? Merita? Sau raman mai bine la NHL09? :lol:

lazialu
Marc-Andre Fleury

Postby lazialu » 22 Jul 2014, 12:17

HangaPBP wrote:Momentan nu am timp de pc, dar, ma gandeam sa-mi iau play-station ca sa joc NHL.
S-a jucat cineva? Merita? Sau raman mai bine la NHL09? :lol:

Eu am PS3 si am incercat un demo de NHL13 parca anul trecut. Nu am reusit sa ma obisnuiesc cu controlul jucatorilor si l-am lasat balta. Nici nu eram foarte motivat sa invat fiindca n-aveam cu cine sa joc.

cristi
General Manager

Postby cristi » 23 Jul 2014, 06:47

Eu mai joc NHL09 din cand in cand asa niste penalty-uri sa-mi omor timpul liber! :lol: :lol: Nu l-am dezinstalat,nu ma lasa inima,cat de vechi ar fi... si este si ultimul pe calculator scos!
Pe PS3 e mult mai marfa,dar daca joci des cu timpul te obisnuiesti si nu o sa ti se mai para greu controlul jucatorilor,oricum e mult mai greu decat pe calculator,acolo apesi un buton de sprint,apesi sageata din fata si iti fuge jucatorul :lol: :lol: !Mult mai frumos mi se pare pe consola 8)

Daca mai sunt persoane care joaca poate facem un campionat de NHL09!Redmax mai stiam ca joaca,acuma daca ii permite si timpul...!Daca tot suntem 3,poate strangem de 6 persoane,grupe a cate 3 si ii dam drumul!Au mai fost organizate si in trecut vreo 2 editii parca :D

lazialu
Marc-Andre Fleury

Postby lazialu » 23 Jul 2014, 09:57

cristi wrote:Eu mai joc NHL09 din cand in cand asa niste penalty-uri sa-mi omor timpul liber! :lol: :lol: Nu l-am dezinstalat,nu ma lasa inima,cat de vechi ar fi... si este si ultimul pe calculator scos!
Pe PS3 e mult mai marfa,dar daca joci des cu timpul te obisnuiesti si nu o sa ti se mai para greu controlul jucatorilor,oricum e mult mai greu decat pe calculator,acolo apesi un buton de sprint,apesi sageata din fata si iti fuge jucatorul :lol: :lol: !Mult mai frumos mi se pare pe consola 8)

Daca mai sunt persoane care joaca poate facem un campionat de NHL09!Redmax mai stiam ca joaca,acuma daca ii permite si timpul...!Daca tot suntem 3,poate strangem de 6 persoane,grupe a cate 3 si ii dam drumul!Au mai fost organizate si in trecut vreo 2 editii parca :D

Ce NHL joci pe PS3? 2014? Poate ii mai dau o sansa desi nu cred ca voi juca vreodata asa cum invatasem sa joc NHL09. Si sunt categoric pentru un campionat de NHL09, chiar ma ofer sa ma ocup de organizare daca e nevoie. Macar sa gasim oameni...

cristi
General Manager

Postby cristi » 23 Jul 2014, 17:51

Nu joc nici un NHL pe PS3 :( imi trebuie ceva timp sa strang ptr el si tot zic de nu stiu cati ani dar intervin altele si altele! :lol: :lol: Singura data cand am jucat pe consola era cand am fost plecat cu echipa intr-un cantonament(turneu) in Ungaria la Budapesta era un patinoar destul de cochet si avea 3 console in spatele tribunelor puteau fi accesate fara nici un ban jucam cu coechipierii,mai jucam si cu cate un strain,pe toata durata turneului a fost tare!Civilizatie ce vrei,la noi daca le bagau in patinoar erau furate in secunda 2 sau nu tineau la ele le loveau,rupeau etc!

Iti las ID-ul meu si Facebook-ul pe un PM! :wink: Cand vrei sa jucam imi lasi mesaj si asa cu tine nu am jucat niciodata :lol: si sunt curios!

Return to “Discutii libere”