Tricou Steaua Rangers

Totusi moderate, dar aici aveti libertate mai multa in exprimare.
Intra tot ce nu este legat de hochei.
vlddan
Capitan

Tricou Steaua Rangers

Postby vlddan » 24 Nov 2015, 21:16

Salut, am si eu o curiozitate. Este vreun suporter al Stelei pe aici? Cum as putea sa cumpar un tricou al celor de la Steaua Rangers ei fiind cei pentru care am o afinitate (ii urmaresc de vreo 15-20 de.ani). As prefera sa fie nou, dar nu m-ar deranja unul Second Hand atat timp cat e intr-o stare buna.

De curiozitate, exista vreo echipa cu un magazin de prezentare sau care macar sa comercializeze tricouri oficiale de joc? Din cate stiu la Dunarea Galati nu se pot cumpara. Cei care au tricouri fiind din anturajul echipei (nucleul dur al suporterilor ). Daca ma insel va rog sa ma corectați.

HangaPBP
General Manager

Re: Tricou Steaua Rangers

Postby HangaPBP » 25 Nov 2015, 10:39

Din pacate nu poti cumpara de nicaieri, doar daca, din intamplare, gasesti pe cineva care vinde din colectia personala, dar...cam greu :)
Eu urmaresc echipa din '98-'99, si deabea acum vreo 2 ani mi-am facut si eu rost de tricou, printr-un noroc fantastic...

vlddan
Capitan

Postby vlddan » 25 Nov 2015, 12:50

HangaPBP wrote:Din pacate nu poti cumpara de nicaieri, doar daca, din intamplare, gasesti pe cineva care vinde din colectia personala, dar...cam greu :)
Eu urmaresc echipa din '98-'99, si deabea acum vreo 2 ani mi-am facut si eu rost de tricou, printr-un noroc fantastic...

Din păcate ai dreptate. Stiu ca acum vreo 3-4 ani puseseră in vânzare o editie de tricouri asemănătoare cu cele de joc dar din păcate nu am reusit sa prind ceva. Ei daca nu gasesc nimic o sa imi cumpar unul din NHL chiar daca e mai scump.

Mcz90
Prima linie

Postby Mcz90 » 27 Nov 2015, 09:15

vlddan wrote:De curiozitate, exista vreo echipa cu un magazin de prezentare sau care macar sa comercializeze tricouri oficiale de joc? Din cate stiu la Dunarea Galati nu se pot cumpara. Cei care au tricouri fiind din anturajul echipei (nucleul dur al suporterilor ). Daca ma insel va rog sa ma corectați.

Corona are magazin in interiorul patinoarului. Anii trecuti se faceau tricouri la comanda care erau imprimate in Austria parca - 170 de lei replica, 330 original. Din pacate, anul asta suporterii au cam parasit echipa, chiar nu am vazut sa mai fie activitate pe la fan-shop.

Weekend-ul viitor Steaua joaca la Brasov, hai la meci si poate ai noroc sa stai printre jucatori. La primele meciuri a fost un singur suporter al Stelei la Brasov (Lucian Gasca cred ca il cheama) si baietii l-au chemat la vestiare inainte de meci :D .
Beware, Wolves teritory! :twisted:

vlddan
Capitan

Postby vlddan » 27 Nov 2015, 16:35

Multumesc pentru idee. Doar un singur suporter? Ciudat. La Galati au mai multi suporteri. Cred ca e si deoarece mai multi jucători sunt din Galati. Da, din pacate nu se poate, desi o vizită la patinoarul din Brasov o sa fac în curând. Poate am noroc si prind si un meci sau doua din liga Mol.

Mcz90
Prima linie

Postby Mcz90 » 27 Nov 2015, 16:46

Era singurul cu un tricoul al Stelei, probabil ca au mai fost si alti suporteri dar nu erau vizibili :) !

vlddan
Capitan

Postby vlddan » 27 Nov 2015, 23:32

Mcz90 wrote:Era singurul cu un tricoul al Stelei, probabil ca au mai fost si alti suporteri dar nu erau vizibili :) !

aaa cred ca il stiu. E un tip cu parul valvoi si un tricou cu numarul 12 Nicolescu?

vlddan
Capitan

Postby vlddan » 12 Dec 2015, 16:43

madooeiei wrote:Doar un singur suporter?
แอป goldenslot

Sunt mai multi. In mare parte membri ai familiilor jucătorilor. Dar doar unul are tricou cu Steaua. Cel putin asa e la Galati.

HangaPBP
General Manager

Postby HangaPBP » 20 Dec 2015, 19:28

Mcz90 wrote:
vlddan wrote:De curiozitate, exista vreo echipa cu un magazin de prezentare sau care macar sa comercializeze tricouri oficiale de joc? Din cate stiu la Dunarea Galati nu se pot cumpara. Cei care au tricouri fiind din anturajul echipei (nucleul dur al suporterilor ). Daca ma insel va rog sa ma corectați.

Corona are magazin in interiorul patinoarului. Anii trecuti se faceau tricouri la comanda care erau imprimate in Austria parca - 170 de lei replica, 330 original. Din pacate, anul asta suporterii au cam parasit echipa, chiar nu am vazut sa mai fie activitate pe la fan-shop.

Weekend-ul viitor Steaua joaca la Brasov, hai la meci si poate ai noroc sa stai printre jucatori. La primele meciuri a fost un singur suporter al Stelei la Brasov (Lucian Gasca cred ca il cheama) si baietii l-au chemat la vestiare inainte de meci :D .

Da, Lucian Gasca il cheama. Eu sunt :lol:

Mcz90
Prima linie

Postby Mcz90 » 21 Dec 2015, 12:37

HangaPBP wrote:Da, Lucian Gasca il cheama. Eu sunt :lol:

Bun asa :D .. Frumos albumul de la CM, in Rusia mergi :) ?
Nu te-am vazut la ultima dubla de la Brasov..

HangaPBP
General Manager

Postby HangaPBP » 22 Dec 2015, 21:11

Mcz90 wrote:
HangaPBP wrote:Da, Lucian Gasca il cheama. Eu sunt :lol:

Bun asa :D .. Frumos albumul de la CM, in Rusia mergi :) ?
Nu te-am vazut la ultima dubla de la Brasov..

Merci :D
Nu stiu daca mai merg, au intervenit niste chestii si nu cred ca-mi mai permit, din pacate...
Nu am mai fost la niciun meci de la dubla Steaua - Brasov, din 16-17 octombrie, nu am mai avut timp

WayneGretzky
General Manager

Postby WayneGretzky » 06 Jan 2016, 12:18

Hanga, dar la Galati vii? 15-16 Ian. Am promis public (macar) o bere (nu stiu daca iti amintesti) si vreau sa ma tin de cuvant :P
Nu te mai las sa stai la balustrada. Te invit in sectorul H , dreapta-sus. Acolo, intre suporterii Dunarii din grupul meu, iti poti sustine echipa cum vrei tu fara incidente.
Suporter Dunarea Galati
We scored

HangaPBP
General Manager

Postby HangaPBP » 11 Jan 2016, 18:12

WayneGretzky wrote:Hanga, dar la Galati vii? 15-16 Ian. Am promis public (macar) o bere (nu stiu daca iti amintesti) si vreau sa ma tin de cuvant :P
Nu te mai las sa stai la balustrada. Te invit in sectorul H , dreapta-sus. Acolo, intre suporterii Dunarii din grupul meu, iti poti sustine echipa cum vrei tu fara incidente.

Salut.
Muncesc pe 15-16, nu am cum sa ajung din pacate...
S-ar putea sa vin weekendul viitor cand jucati cu Sportul, de distractie asa. Bem o bere atunci daca e :)

WayneGretzky
General Manager

Postby WayneGretzky » 24 Feb 2016, 10:08

Image

E pus de cineva la licitație Începe de la 150 RON. Banii se vor vira intr-un cont de care va beneficia o fetiță cu probleme medicale. Dacă e cineva interesat îi dau detaliile. E pe facebook postat.
Garantez autenticitatea autografelor. De altfel e ușor de verificat.
Suporter Dunarea Galati
We scored

Return to “Discutii libere”