Vreti ca forumul sa fie inchis in ziua meciurilor din PO?

Ce s-a mai schimbat pe hochei.ro si ce sugestii aveti voi

Doriti ca forumul sa fie inchis in ziua meciurilor din Play-Off?

Poll ended at 18 Feb 2006, 11:20

Da
8
44%
Nu
10
56%

Total votes: 18

Wazowski
General Manager

Vreti ca forumul sa fie inchis in ziua meciurilor din PO?

Postby Wazowski » 13 Feb 2006, 11:20

Din considerentul ca nu se poate comenta un meci la cald obiectiv, va rog sa votati.
Image Image
HAJRA SPORTKLUB! HAJRA SPORTKLUB! HEJ! HEJ!

lollipop
Linia a 3-a

Postby lollipop » 13 Feb 2006, 11:52

da poate k ar fi mai bine!

varain
Stanley Cup Winner 08

Postby varain » 13 Feb 2006, 12:33

eu nu sunt de acord.daca adminii ishi fac bine treaba,paote ramane deschis la infinit
FORZA STEAUA!!!
1.DETROIT RED WINGS
2.NEW YORK RANGERS
3.VANCOUVER CANUCKS
4.ATLANTA THRASHERS

CSU
Rezerva

Postby CSU » 13 Feb 2006, 13:27

sa inchizi un forum in timpul meciului e o prostie.
la fel de aiurea este sa scrii lucuri tampite pe care apoi sa le regreti. macar avti sange in voi si nu va mai indoiti atata.

macko62
Prima linie

Postby macko62 » 13 Feb 2006, 15:32

Nu nici un caz
Ce sa facem dupa ce pierdem sa mergem la carciuma?
Mai bine in fata calculatorului :oops:
Iubitor de hochei

dea
Linia a 3-a

Postby dea » 13 Feb 2006, 15:48

Nu!!!este chiar absurd...unul dintre motivele pt care a fost creat acest forum este acela de a afla informaii.Eu poate pierd exact faza golului si va rog pe voi sa-mi dati niste detalii asteptandu-ma bineinteles la un raspuns fara provocari :D
Cred k sunteti in stare a sa va stapatnitzi ,sa nu provocati sau sa nu raspundeti unei provocari dak se intampla...si dak nu puteti sa scoateti calculatoru din priza :wink: e si asta o solutie dar nu va doresc sa ajungeti la asta
This is 10% luck...20% skill...15% concentrated power of will...5% pleasure...50% pain...
And 100% reason to remember the name!!
**Hockey**

zsolt77
General Manager

Postby zsolt77 » 13 Feb 2006, 22:36

inchideti azi si deschideti dupa 7 zile de la terminarea meciului 7 al play off ului :lol:
Vasárnap szól a muzsika, bajnok a Sportklub Csíkszereda

Lola
Linia a 4-a

Postby Lola » 14 Feb 2006, 21:07

:D Mi se pare o idee buna sa fie inchis forumul in timpul meciului (desi nu stiu cat anume conteaza parerea mea). Ca suporter al unei echipe, e practic imposibil sa nu te enervezi cand vezi ca se omoara pe gheata sau ca galeriile scandeaza tot felul de sloganuri, sau ca arbitrii nu vad anumite faze...
Ar trebui ca numai administratorii sa aiba dreptul sa posteze rezultate sau comentarii ale fazelor in timpul meciului ca sa ne tina la curent, iar forumul sa nu fie inchis chiar toata ziua, mai degraba de la inceputul meciului pana cu doua ore dupa meci (ca totusi sa nu ne uitam ideile :roll:).
My love for the game hasn't changed, the passion is still in there, you put me against anybody, I'ma trash him, that's how I go!

Nightmare
Viktor Tihonov

Postby Nightmare » 14 Feb 2006, 21:28

Eu, ca si om neutru, sustin ca ar fi mai bine sa fie inchis...ia uitati-va ce s-a intamplat ultima oara, iar pe langa asta, nici adminii nu sunt roboti, au si ei problemele lor!!
Anti-NHL!!

Mihai
Le Gros Bill

Postby Mihai » 14 Feb 2006, 21:57

Lola wrote:Ar trebui ca numai administratorii sa aiba dreptul sa posteze rezultate sau comentarii ale fazelor in timpul meciului ca sa ne tina la curent, iar forumul sa nu fie inchis chiar toata ziua, mai degraba de la inceputul meciului pana cu doua ore dupa meci (ca totusi sa nu ne uitam ideile :roll:).

Ce te faci cand sunt adminii la meci ? 8)

Meciurile "disputate" sunt in general cele care sunt si la TV, altfel lumea asteapta un rezultat ceva cuminte nestiind cum se desfasoara meciul sau cum se comporta galeriile.

Problema este ca hocheiul romanesc are probleme multe si nu inchiderea temporara a unui forum le va rezolva.

Intr-adevar e munca noastra sa tinem forumul "curat" dar nu cred ca inchiderea lui va rezolva asta. Am incercat sa creem un forum unde fanii sportului sa se poate informa si sa-si isi poata spuna parerea intr-un mod civilizat, uneori am reusit asta cu brio (cu ajutorul lui macko62 sezonul trecut aici erau rezultatele de la campionatul mondial de fete inainte ca ele sa apara pe IIHF.com -de ex), alteori am schiopatat in "decizii", dar mergem inainte si fata de sezonul trecut numarul persoanelor care scriu si participa la discutii a crescut, ceea ce ne spune ca in ciuda disputelor care se mai incing aici, lumea prefera sa se informeze si de aici in legatura cu hocheiul autohton.

Ca forumul sa fie mai "curat" ar trebui ca in primul rand si ceea ce se mai intampla si se scandeaza pe patinoar sa fie de domeniul trecutului, asa ca daca aveti idei despre imbunatatirea calitatii jocului sau masuri contra suporterilor mult prea "ultras" as fi incatat sa le aud.
Image

Return to “Noutati & Sugestii”