Se relanseaza situl hochei.ro

Ce s-a mai schimbat pe hochei.ro si ce sugestii aveti voi
Vermette
Canada's Game

Re: Se relanseaza situl hochei.ro

Postby Vermette » 27 Mar 2009, 21:03

Am mai spus-o, as putea posta saptamanal cate un articol chiar doua despre campionatul nord-american . Fun facts, anumite interviuri traduse , cronica de meciuri etc
Image

Solovastru
Prima linie

Postby Solovastru » 30 Mar 2009, 23:20

As fi interesat sa colaborez si eu la sectiunile : istorie( cronologie , momente importante) , actualitate ( info, campionat intern , meciuri) si tricolori.
Steaua , Steaua mea / Haide Steaua , Steaua mea / Tu suflit va ti portu / Vrutâ s'hii daima /

sashyro
General Manager

Postby sashyro » 21 Apr 2009, 20:17

......Campionatul Mondial incepe .........ma intreb daca ati avut intalnirea stabilita?......desii nu prea cred ............
...macar am incercat ..............se pare ca nu cu noi este problema........... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Armenteros
Linia a 3-a

Postby Armenteros » 23 Apr 2009, 01:02

Dupa o lunga absenta, cauata si de motive de sanatate, dar si lipsa de timp, revin. Din pacate observ ca nu s-a mai facut niciun pas.
Pe multi de aici nu-i stiu, in afara lui codo, decat din comentariile postate aici, asa ca pun cateva intrebari:
- Cine e din Bucuresti?
- Miercuri ne putem vedea cei din Bucuresti, mai pe seara sau in jurul pranzului?
Cred ca numai cu o intalnire face to face putem sa mai punem o caramida. In functie de ce discutam la acea intalnire, putem stabili si cu ce ne-ar putea ajuta cei din provincie.

Return to “Noutati & Sugestii”